Foto

Poznejte bydlení reprezentující současné trendy

Třešňovka je první typicky rezidenční projekt v Kolíně. Co to znamená? Vysoký standard a uzavřený, plně vybavený a hlídaný areál. Jako správná rezidence se nachází na pomezí lukrativní vilové čtvrti, na skvělém místě pro život i cestování do okolí.

Stylová rezidence pro náročné

Třešňovka je 4 podlažní bytový komplex 26 bytových jednotek o různých dispozicích, od menších 1+kk až po prostorné 3+kk.
Dokončení plánujeme na 4Q 2025.

Byty jsme navrhli ve velmi kvalitním provedení a v moderním vzdušném designu. Každá bytová jednotka disponuje balkonem, lodžií, terasou nebo předzahrádkou s výhledem do zeleně či přilehlé vilové čtvrti.

Každému bytu náleží parkování a sklepní kóje dle vlastního výběru.

Stáhněte si standardy
Moderní
kuchyně
Komfortní
ložnice
Prosvětlený
obývací pokoj
Prostorná
koupelna
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Uspokojí nejen moderně smýšlející

Chytrá rezidence pro chytré domácnosti, ale také objekt s několika technologickými vychytávkami, které šetří životní prostředí i peněženku – třeba díky fotovoltaice, nabíjecím stanicím pro elektromobily a přípravě na chytrou domácnost.

Rezidence Třešňovka přitom myslí na vše, tedy i na bezpečí, pohodu a dostatek zeleně. K dispozici je prostorné hlídané parkoviště a pořádek střeží též kamerový systém. Pro chvíle oddechu poslouží relaxační zóna. A děti? Ty se vydovádí na soukromém hřišti.

Foto

Kontaktní údaje

Rezidence Třešňovka

Pražská, Kolín

Martin Nesládek, manažer projektu

Máte dotaz? Napište nám.

Náš tým je vám plně k dispozici.